Beauty essentials for lazy days

I am probably not the only girl who prefers to sleep in extra 20-30 minutes instead of doing my makeup and hair in the morning. I am a lazy girl in the mornings. But so that I wouldn’t look like a total zombie on school I have figured out a quick 10 minute beauty routine for myself so I could get to school on time but still look semi-put together (if that’s even a word lol).

Ma pole ilmselt ainuke tüdruk, kes eelistab pigem hommikuti 20-30 minutit lisaks magada selle asemel, et tõusta üles ja sättida ehk teha ilus ja korrlik meik ning soeng. Aga selleks, et ma ei näeks välja nagu täielik zombie siis ma olen enda jaoks välja nuputanud kiire 10 minutilise meigi-soengurutiini, et ma jõuaks õigeks ajaks kooli ja näeksin enam-vähem välja, nagu ma oleks tegelikult ka oma välimusega vaeva näinud.

_MG_8564

I totally forgot to add my moisturizer but you can read all about it here. So as I mentioned I start off by applying my Lumene Basic Blue day cream before any makeup touches my face.

Ma totaalselt unustasin lisada piltidele ka oma näokreemi, aga kuna selle kohta on juba postitus olemas siis saad selle kohta täpselmalt lugeda juba siit. Igastahes enne kui grammigi meiki mu nägu puudutab siis kasutan ka Lumene Basic Blue päevast näokreemi.

After that I take the Bell Skin Camouflage concealer palette to cover up everything I want. I apply the green color anywhere where I have more redness and where I have any spots, and the red one goes under my eyes because it does a great job of covering up my dark circles. I actually secretly think that even when I do get to sleep in, they are there. They have settled in pretty well 😀

Järgmiseks võtan ma Bell Skin Camouflage kreemja peitekreemi paletti, et katta ära kõik, mida tahan. Alustuseks võtan rohelise värvi ning panen seda igale poole, kus mul esineb rohkem punetust või mittesoovitud punnide peale, et neid paremini ära katta. Järgmisena võtan punase värvi ning kasutan seda silmade all, et lahti saada tumedatest silmaalustest. 

For that extra coverage under my eyes I also apply Bonjour Radiance Reveal concealer in the shade ivory. I also put it a little over my spots and near my nose where I have a lot of redness, especially during winter-spring transitioning time.

Selleks, et saada seda lisa katvust, mida ma tunnen, et mõnikord on hädasti vaja, kasutan ma Bonjour Radiance Reveal peitepulka toonis Ivory. Lisaks panen seda natuke ka punnide peale ning nina ümbrusesse, kuna sealt muutub nahk eriti punaseks sellisel ajal nagu praegu.

_MG_8565

Next up I take my Makeup Revolution Iconic Elements eyeshadow palette and take the dark brown and the gray color to fill in my brows. I have found that these colors work a lot more for me than the actual brow colors I had just because these are more cold toned while the others were really warm ones. And I don’t like warm toned brows, they just don’t fit me.

Järgmisena võtan ma Makeup Revolution Iconic Elements lauvärvide paletti ning kasutan sealt tumepruuni ning hallikat värvi, et täita kergelt kulmud ära. Ma olen leidnud, et need sobivad mulle just kõige paremini, kuna neil on pigem külmem alatoon kui samas päris kulmuvärvidel, mida varem kasutasin oli just soojem alatoon, mis väga ei sobinud mulle.

For my lashes I use the Maybelline the Colossal Volum’ Express mascara in black. It gives me really beautiful, thick and longer lashes that I absolutely love. I apply it on to my upper and bottom lashes to make my eyes really stand out.

Ripsmete jaoks võtan ma Maybelline the Colossal Volum’ Express musta ripsmetušši. See annab mulle ilusad, tihedamad ja pikemad ripsmed, mida ma armastan. Ma kasutan seda nii oma ülemiselt kui ka alumistel ripsmetel, kuna see toob mu silmad eriti esile.

_MG_8570

And of course I can’ forget to moisturize my lips as well so I am using the Maybelline Baby Lips in Cherry Me. I love how it makes my lips really soft and also gives them just a hint of color.

Ja loomulikult ei saa unustada ka oma huuli. Nendel kasutan Maybelline Baby Lips toonis Cherry Me. Mulle meeldib kuidas see teeb mu huuled samal ajal pehmeks, kuid samas annab ka neile ilusa õrna roosaka tooni.

Also, If I feel that I have an extra minute and feeling a bit more fancy then I like to apply Manhattan Good to Glow liquid highlighter in Satin.

Ning kui ma tunnen, et mul on mõni lisaminut aega ja tahan midagi ekstra lisada siis panen natukene ka Manhattan’i Good to Glow särapuudrit toonis Satin põsesarnadele, et neid rohkem välja tuua  ja panna oma näguüleüldiselt rohkem särama.

Now to hair – as I am the laziest girl in the world when it comes to washing my hair so a good dry shampoo and a hair tie are my go to hair pieces. I don’t use the Batiste dry shampoo very often, only in times when it’s really needed.

Nüüd juuste juurde – kuna ma olen vägagi laisk kui asi puudutab juuste pesemist siis üks hea kuivšampoon ja patsikumm on mu parimad sõbrad. Ma ei kasuta Batiste kuivšampooni just tihti, aga ta on alati olemas kui seda kõige hullemini vaja on.

What are your lazy day beauty essentials? | Millised on sinu laisa päeva lemmikud ilutooded?

Where to find me | YouTube | Instagram | Twitter | Facebook | Snapchat – greeteratsep

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close