Mini Colourpop Haul

So, ColourPop. I have heard so many incredible things about this brand and their products. And of course I had my eye on quite a few of their products. So when in December I ordered some new bits and pieces for myself, I spent at least 2 hours picking out the right products as I new it’s going to be quite a hassle to get them (shipping + customs). After waiting almost a month I finally got my hands on these beauties.

Niisiis, ColourPop. Bränd, millest on viimasel ajal väga palju räägitud. Niiet ilmselgelt, kuna ma armastan osta endale üha uusi meigiasju, millega ringi mängida, siis oli mul nii mõnedki asjad ikka päris tükk aega tagasi välja valitud. Ning kui lõpuks tuli kätte see päev kui hakkasime sõbrannaga tellima siis veetsin ikka paar korralikku tundi arvuti taga otsides neid ainuõigeid valikuid, kuna teadsin, et asjade kättesaamiseks läheb ilmselt tükk aega (kohaletulemine + toll). Igastahes pärast peaaegu, et kuu ajast ootamist sain lõpuks nad kätte.

The first ones on the list of the order were, of course, ultra matte liquid lipsticks. Firstly because they are super cheap compared to others and there is a HUGE selection of colors, something for everyone.

I immediately knew that I wanted to get one darker color and one lighter one so what I ended up doing is getting this beautiful, almost like Barbie-pink, shade called Wednesday and the darker vampy, deep purple shade called More Better. I think that they both look absolutely stunning on the lips but I can say that I am going to wear the first one probably a lot more because of school (I don’t really like to wear dark lips to school).

They are extremely pigmented, one swipe is all you need. They do dry super matte pretty quickly and don’t come off easily. But after you eat and drink you can see that the color has faded from the inner part of the lip so that part you do want to freshen up during the day.

Esimesteks toodeteks minu ostunimekirjas olid siis loomulikult nende vedelad matid huulepulgad. Need on hetkel iga iluguru must-have toode viimase paari kuu jooksul ja ausalt öeldes tahtsin ka teada, mis nendes siis nii erilist on ja ega seda muud moodi teha siis ei saa ju kui katsetamise meetodil. Põhjusteks, miks tahtsin just sealt endale need vedelad huulepulgad soetada on see, et hind on teistega võrreldes ikka väga soodne ja sest seal on piisavalt suur valik igale maitsele. Juba alguses teadsin, et tahan saada ühte sellist tumedamat tooni ja ühte rohkem igapäevasemat tooni, mida saaks ka koolis kanda ilma, et keegi jääks jõllitama.

Esimeseks on siis see rohkem igapäevasem toon, mis on natuke nagu selline ilus Barbie-roosa värv (või noh, vähemalt minu jaoks), mille nimeks on Wednesday.
Teiseks, nagu ma juba ka mainisin, valisin sügavlilla tooni millel on ka kerge tumeroosa värv, kui peale kanda ning selle nimeks on More Better.

Minu arvates on mõlemad absoluutelt kaunid värvid ja ka väga hea pigmendiga ehk siis piisab kui tõmbad ühe korra üle huulte ja sa oled valmis uksest välja astuma. Need kuivavad täiesti matiks vaid paari minutiga ning ei tule ka väga lihtsalt maha. Kui kui süüa ja juua siis on selgelt näha, et värv on huulte siseküljelt maha kulunud niiet sel juhul peab päeva jooksul värvi värskendama (aga olla ettevaatlik – mida rohkem on kihte seda kuivemaks huuled tõmbuvad ja ka värv hakkab rohkem maha tulema kui käega pihta minna).

From top to bottom – Wednesday, More Better, Dance Party, Liberty, Monster

For the next product I got this stunning eyeshadow. I am not sure how to explain the color but I will try my best. The base of the eyeshadow is matte black but has insanely beautiful purple pinkish glitter that sparkles when the light hits. It looks so stunning on the eyes but if you want to get the most out of it then I recommend using a dark color on the eyelid before and doing all the blending and that kind of stuff before and then applying it on top. Then it just shines and makes your eyes really stand out!

Järgmiseks valisin selle natuke teistmoodi lauvärvi. Ma pole kindel kuidas täpselt seda värvi kijeldada, aga eks ma annan endast parima. Lauvärvi nö alusvärviks on must matt toon, millel on sees ka imelist lillakas roosakat sädelust, mis hakkab hästi ilusti särama kui on valguse käes. See näeb täiesti hämmastav silmadel välja, aga et saada parimat tulemust soovitan kõigepealt panna silmadele tumedamat lauvärvi ja teha kogu silmameik ära, mis soovid ning siis kanda alles seda peale. Sel juhul see paistab rohkem silma kui seda lihtsalt üksina silmale kanda ning see tõstab ka su silmi rohkem esile!

As I do have a weakness for a good eyeshadow then I knew I had to get at least one more because they are all inanely beautiful shades over there, I just can’t get over that!
Since I do have some matte ones and some shimmery ones, I really wanted to get one of their ultra metallic ones as they seemed so beautiful. And all I was missing from my makeup collection was this silver metallic eyeshadow called Liberty. All I am going to say that it’s so damn pigmented that all I want to do is to use that every single day for the rest of my life but I think it’s just not the best choice for natural everyday look haha.
And what I also love about it (as from my first impressions from yesterday) is that it doesn’t crease or wear off during the day, it stays where I put it (well, unless if you don’t touch it).

Kuna mul pole headest lauvärvidest kunagi küllalt siis pidin võtma ka teise ja kuna ma olen niiii palju häid asju nende kohta kuulnud siis ma lihtsalt ei suutnud vastu panna. Tavalisi ja naturaalsemad toone on mul kodus hetkel küllalt ning neid saab ka poest lihtsamalt siis tahtsin valida ka teise värvi üsna teistsuguse ehk siis metalse hõbedase tooni, mille nimeks on Liberty. Ainuke, mida selle kohta ütlen on see, et see on pagana hea pigmendiga ja kui ma saaks siis ma kannaks seda vist iga päev. Ning mis mulle õudsalt selle juures ka meeldib on see, et (vähemalt eilsest esmamuljest) see ei kulu päeva jooksul silmade pealt lihtsalt maha (vähemalt siis kui sa neid ei puutu üldse päeva jooksul) ega ei jäta laugude “kortsudesse” neid lauvärvi triipe, mida paljud odavamad lauvärvid tavaliselt teevad.

And the last but not least, I also got a highlighter (which me,my mom and my aunt are completely obsessed about) that has this beautiful lilac color called Monster. At first it seems like a white highlighter but when it hits the light… oh damn how beautiful it is!
I have never seen a color like this but I am in love with it. And I really like the texture as it is really creamy. But the negative side of it is that it’s really hard to apply it with a brush or if you do then grabbing a synthetic brush is a way to go. As of right now, this is the most gorgeous highlighter that I have owned!

Viimaseks tooteks, mille ma tellisin oli siis ikka üks imeilus highlighter‘i(mis hakkas hullult meeldima ka mu emale ja tädile), millel on selline kaunis lillakas-roosakas toon. Alguses arvasin, et see on valget värv, kuna nii oli pildidlt näha, aga nagu ma mainisin siis kui see on valguse käes on näha seda sellisena nagu ta tegelikult on. Ainsaks miinuseks minu jaoks on see, et pigment on nõrgemapoolne. See ilus värv ja sära tuleb ilusti välja siis kui kande seda rohkem kui üks kord peale. Aga kellele meeldibki selline hästi õrn sära siis see on ideaalne nende jaoks.

Woah, this is one long-ass post but now I have all my honest opinions written down for you guys so you know the positive and negative sides of them when you are buying these products yourself.
Anyway, thank you all so much for reading and that’s all for today! Lots of hugs and kisses to you my cuties x

Vauu, küll see ikka venis päris pikaks, aga nüüd on kõik mu ausad arvamused nende toodete kohta kirjas, niiet te teate millega arvestada kui ka ise ostate neid.
Igastahes, tänan kõiki, kes siiamaale lugemisega jõudisid (kuna see sai pikem kui algselt plaanisin, aga noh, mis seal parata) ja see on ka tänaseks kõik. Musid-kallid teile armsakesed x

Have you tried out any of ColourPop’s products? What did you think of them?

Where to find me | YouTube | Instagram | Twitter | Facebook | Snapchat – greeteratsep

Advertisements

16 thoughts on “Mini Colourpop Haul

 1. Those lip colors are just so beautiful. And your photos are great.❤
  http://Www.daza0606.blogspot.com check if you like😊

  Liked by 1 person

  1. Thank you so much cutie!❤️❤️

   Like

 2. Those ultra matte lips are so beautiful! Love the eye shadows as well! So shiny and glittery! My weakness haha xx

  Liked by 1 person

  1. They look even more beautiful when they are applied to the lips, I am completely obsessed with them! Haha mine too!! xx

   Like

 3. Love your photos 🙂 great post 🙂

  Liked by 1 person

 4. Your photos are amazing and that highlighter..wow! Great post girl 🙂

  Liked by 1 person

  1. Aww thank you so so much babe! x
   Oh I knew, I am still stunned by it, it looks so amazing!

   Liked by 1 person

 5. Väga hea kvaliteediga pildid, hea ülevaade!
  Tekkis küsimus, kust sa need tellisid? Palju läks kokku maksma, kui palju maksis kohaletoimetamine? Kas pidid kätte saades eraldi veel mingeid tolli kulusid maksma?
  https://mariarttr.blogspot.com.ee/

  Like

  1. Suur täna 🙂 Oleks vist seda pidanud jah vähe selgitama, aga kuna ColourPop müübki oma tooteid ainult nende veebipoes siis tellisin kõik tooted just nimelt sealt. Minu osa pakist oli kokku umbes 29 eurot koos tollimaksuga (asjad ise olid kokku 24eurot ja tollimaks oli 4,43eurot). Kui sealt tellida siis tuleb nii või naa midagi juurde maksta, kuna neil endal on mingi tarnemaks ka juures aga kui tellida üle 50 euro siis seda pole, küll aga küll on siis eestis tollimaks juures. Loodan, et selgitasin kõik piisavalt hästi ära 🙂

   Like

   1. Aw you’re welcome 😘

    Liked by 1 person

 6. Claire Talks Beauty January 15, 2017 — 11:51 pm

  Wow great selection! All these are so beautiful

  Liked by 1 person

  1. Thanks, it took me so long to get down to only these ones😂🙈 They really are, aren’t they?!!

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close